Tylko remis z zespołem ze strefy spadkowej 2 ligi piłkarskiej. PGE GKS Bełchatów z meczu wyjazdowego z Legionovią Legionowa wraca z jednym punktem.

Wynik tego spotkania 2:2. Dla gospodarzy Legionovi Legionowo bramki zdobył Eryk Więdłocha w 63 i 87 minucie spotkania.

Dla „Brunatnych w 40 minucie bramkę zdobył Patryk Rachwał, a w 66 minucie Bartłomiej Bartosiak.

Po tym spotkaniu Legionovia Legionowo spadła na ostatnie miejsce w tabeli ligowej, a PGE GKS Bełchatów oczko niżej na 8 miejsce.

Teraz przed podopiecznymi Mariusza Pawlaka czas przygotowań do spotkania z ŁKS-em Łódź. Ten mecz rozegrany zostanie na GIEKSA Arenie 14 kwietnia o godzinie 18.00. ŁKS to obecnie czołówka tabeli 2 ligi piłkarskiej.