PODZIEL SIĘ

12 zespołów w miniony weekend walczyło o Puchar Dyrektora Oddziału KWB Bełchatów. Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Zespołów Niezrzeszonych po raz kolejny zorganizowała bełchatowska kopalnia.

Zmagania drużyn trwały dwa dni. W sobotę zespoły podzielone na 3 grupy walczyły o awans do półfinałów.
W niedzielę o awans do finału walczyło zakwalifikowanych 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. W pierwszej zmierzyli się zawodnicy z KWB BEŁCHATÓW, KWB KONIN, BETRANS SP.Z O.O. oraz BARWIL-OMEGA .

Po bardzo emocjonujących meczach do półfinału awans z pierwszego miejsca wywalczył sobie zespól KWB KONIN oraz z drugiego miejsca zespół BARWIL-OMEGA Pozostałe zespoły zagrały małym finale o miejsca od V-VIII.

W drugiej grupie bój o awans stoczyli ZPC „ MICHAŚ’, KWB TURÓW , BESTGUM S P. Z O.O. oraz ELBEST SECURITY SP.Z O.O. Z pierwszego miejsca awans do półfinałów wywalczył sobie zespół ZPC „ MICHAŚ”, z drugiego miejsca KWB TURÓW.

W finale po remisie 2:2 po karnych pierwsze miejsce w turnieju wywalczył ZPC „MICHAŚ” podobnie jak było to rok temu. Tym razem w karnych pokonali 5:4 KWB KONIN.

Trzecie miejsce wywalczył BARWIL –OMEGA, który pokonał KWB TURÓW 7:4.
Reprezentacja gospodarzy PGE GiEK S.A. o/KWB Bełchatów zmagania zakończył na 5 miejscu.