PODZIEL SIĘ

W najbliższą sobotę pierwszy z cyklu Powiatowych Rajdów Rowerowych. W tym sezonie zmienia się miejsce zbiórki. Rajdy wyruszać będą spod Powiatowego Centrum Sportu przy ulicy Czaplinieckiej 96.

Podobnie jak było to w roku ubiegłym z tej propozycji skorzystać może każdy, kto ma sprawny rower i chęć poznania ciekawych miejsc w powiecie. W tym roku w imieniu starostwa powiatowego rajdy organizuje wspólnie ze Zgrzytem Powiatowe Centrum Sportu. W związku z tym zmienione zostało miejsce startu wyprawy. W tym sezonie wszystkie rajdy będą się rozpoczynać i kończyć zawsze przy Powiatowym Centrum Sportu.

Pierwszy wyjazd już w najbliższą sobotę. Start o godzinie 13.00. Wiosenna trasa na rozruszanie przewidziana jest na 25 kilometrów i prowadzić będzie przez Domiechowice, Emilin, Zalesną, Wole Mikorską, Mikorzyce, Nową Wieś, Rasy Bukowie Górne do Suchcic, Helenowa następnie do miejscowości Myszaki i powrót do Bełchatowa.

Podobnie jak było to w latach poprzednich udział w wyciecze jest nieodpłatny. Dodatkową atrakcją jest wspólne pieczenie kiełbasek, które fundują organizatorzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here