PODZIEL SIĘ

Abonenci, w tym firmy czy punkty medyczne, które przed laty zawarły umowę z Hyperionem na telefonię, dzisiaj mają poważny problem. Operator upadł, a wraz z nim przepadły numery telefonów.

Nawet jeśli abonenci wcześniej zdążyli przenieść nadawany przez Hyperiona numer do innego operatora, dziś również nie mogą z nich korzystać. Powodem jest to, że przenoszony numer do innej firmy telekomunikacyjnej jest jedynie wypożyczany, a po zakończonej umowie wraca do pierwotnego właściciela, w tym przypadku do Hyperiona.

Firma która w sposób niekontrolowany upadła i przestała wypełniać swoje obowiązki postawiła swoich byłych klientów w bardzo trudnej sytuacji. Wraz z firmą przestały bowiem funkcjonować nadawane przez nią numery. W szczególnie trudnym położeniu są podmioty świadczące usługi, do których od piątku nie można się dodzwonić. W takiej sytuacji jest między innymi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PULS

Spółka DOLSAT przekazała w tym konkretnym przypadku, nowe numery telefonu dla przychodni. Obecnie kontakt jest możliwy pod numerami: 44 712 00 95 oraz 510 723 003.

W podobnej sytuacji jak przychodnia PULS jest wiele firm na terenie całego kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here