PODZIEL SIĘ

Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim umorzyła śledztwo, prowadzone w sprawie byłego zarządu WOD.-KAN kierowanego przez Edwarda Olszewskiego. Nie doszukano się bowiem nadużycia uprawnień. Nadal prowadzone jest za to śledztwo w sprawie działań zarządu spółki WOD.–KAN, kierowanego przez Piotra Kopka.

Sprawa, którą umorzyła prokuratura w dniu 29 czerwca 2018 roku dotyczyła realizacji inwestycji w oczyszczalni ścieków „Zaprojektuj i zbuduj”. Prokuratura Okręgowa po zbadaniu sprawy wydała postanowienie o umorzeniu postępowania. Jak powiedział w rozmowie telefonicznej zastępca rzecznika Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim Piotr Cegiełka stwierdzono, że zarząd kierowany przez Edwarda Olszewskim nie nadużył uprawnień przy realizacji projektu i nie naraził spółki oraz właściciela Miasta Bełchatów na szkody. Doniesienie do prokuratury w tej sprawie złożył obecny zarząd WOD.–KAN. z Piotrem Kopkierm jako prezesem.

Co ciekawe Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim nadal prowadzi inne śledztwo, w sprawie działań obecnego zarządu z Piotrem Kopkiem na czele. Tu również chodzi o narażenie spółki i właściciela – Miasto Bełchatów na szkody majątkowe wielkich rozmiarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here