PODZIEL SIĘ

Przed nami 5. edycja zawodów Red Bull 111 Megawatt. Jak podkreślają organizatorzy to będzie wyjątkowa edycja – czym tym razem zaskoczą fanów tego ekstremalnego sportu?

Święto offroadu zaplanowano na 8 i 9 września – w zawodach wystartuje 1000 uczestników.
W niedziele na starcie stanie 500 najszybszych. Dla tych którym się nie powiedzie w sobotnich eliminacjach przygotowano finał B.

Jak na jubileuszową edycje przystało – tegoroczna odsłona będzie wyjątkowa – przede wszystkim we władanie uczestników zostaną oddane kolejne ciekawe tereny kopalni, trasa wyścigu finałowego zostanie zaprojektowana tak, aby w miejscach najbardziej ekstremalnych podjazdów nie tworzyły się korki, przygotowane zostaną dodatkowe tory testowe, spektakularne akcje dla kibiców a co najważniejsze wśród uczestników rajdu pojawi się Tadeusz Błażusiak – legenda motorsportu powróci, aby ponownie stanąć na starcie swojej imprezy i spróbować odebrać koronę niepokonanemu od trzech edycji Jonnemu Walkerowi.

Przystanek w Kopalni PGE będzie częścią cyklu World Enduro Super Series, a to oznacza, że do Kleszczowa zjedzie się jeszcze więcej światowej klasy zawodników a poziom będzie tak wysoki, jak nigdy wcześniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here