PODZIEL SIĘ

Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Wojska Polskiego z Armii Krajowej i Wyszyńskiego. Zmieniona jest organizacja ruchu w okolicy skrzyżowania. Ta część miasta jest zakorkowana, szczególnie uciążliwe jest to w takie dni jak dzisiaj, poprzedzające niehandlową niedzielę.

Prace ruszyły pełną parą. Część jezdni na skrzyżowaniu już ma ściągniętą nawierzchnię. Nie da się ze skrzyżowania wjechać w ulicę kardynała Stefana Wyszyńskiego. Można jedynie przejechać na wprost ulicą Wojska Polskiego, lub jadąc od Armii Krajowej skręcić w prawo. Ruch prowadzony jest objazdami.

Ponieważ pierwszego dnia po wprowadzeniu zmiany organizacji ruchu, część kierowców przejeżdżała przez parking przy Lidlu, również i kierowcy autobusów, a nawet i cysterna, ustawiono więc przy wyjeździe z parkingu zapory. Teraz tamtędy w stronę Grocholic mogą wyjechać jedynie samochody osobowe.

Kierowcom przypominamy, że oznakowanie oraz objazdy sukcesywnie w miarę postępu prac będą zmieniane. Dlatego jadąc w tej okolicy należy zachować szczególną ostrożność i bezwzględnie stosować się do aktualnego oznakowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here