PODZIEL SIĘ

25 czerwca część radnych klubu PiS złożyła na ręce prezydent miasta pismo, w którym domagają się usunięcia z funkcji prezesa spółki WOD. – KAN. Piotra Kopka. Dzisiaj podczas konferencji prezydent Mariola Czechowska poinformowała, że żadnych, nawet najmniejszych zmian w zarządzie tej spółki nie będzie.

Jak poinformowała prezydent, po przekazaniu przez radnych pisma o odwołanie Piotr Kopka ze stanowiska, zarządziła przeprowadzenie w spółce WOD.-KAN. kontroli odnośnie przetargu na budowę Zamkniętych Komór Fermentacyjnych. Kontrolerzy nie wnieśli żadnych zastrzeżeń formalno-prawnych.

Piotr Kopek prezes spółki WOD. –KAN. podczas konferencji powiedział, że jest dumny z tego, że wniosek o odwołanie jego ze stanowiska złożyli ci właśnie radni.

1 KOMENTARZ

  1. Korzenie zapuścił głęboko to teraz trudno wyrwać ,ale wszystkim wiadomo że nie ma ludzi niezastąpionych , są tylko łaskawsze decyzje Pani Prezydent która sama pływa jak umie a uczy się już drugą kadencję i czas nauki dobiegł końca .Smrodu nie da się wytłumaczyć łaskawością .

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here