PODZIEL SIĘ

Radosław Wodziński nie jest już wiceprezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej. To decyzja Rady Nadzorczej spółki.

Rada nadzorcza PGM podjęła decyzję o odwołaniu Radosława Wodzińskiego – syna Józefa Wodzińskiego wiceprzewodniczącego rady miasta, ze stanowiska wiceprezesa spółki.

Przypomnijmy, że to kolejne zmiany we władzach spółki. Wcześniej ze stanowiskami pożegnali się Miłosz Rudnicki pełniący funkcję prezesa oraz Kamil Ładziak – przewodniczący Rady Nadzorczej.
Obecny prezes spółki Łukasz Magin, zapytany o powody odwołania odesłał nas do Rady Nadzorczej, gdyż nie dysponował uzasadnieniem wyjaśniającym przyczyny tej zmiany.

Nowym wiceprezesem został Krzysztof Polak, dotychczasowy kierownik działu usług remontowych w PGM oraz członek Komisji Budżetu i Programu Gospodarczego a także Komisji Rolnictwa, Handlu i Usług w Gminie Bełchatów.

Czy to koniec zmian? – tego nie wiadomo, zastanawiające jest natomiast to, dlaczego stanowiska tracą osoby z bliskiego otoczenia Marioli Czechowskiej, prezydent miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here