PODZIEL SIĘ

Jednostka Strzelecka 1001 zaprasza na piknik strzelecki do Okręglicy. To już 9 edycja tej imprezy. Na miłośników broni i strzelania organizatorzy czekają w sobotę od godziny 10.00.

Piknik strzelecki w Okręglicy pod Sieradzem organizowany jest przez Jednostkę Strzelecką od kilku lat. Jest to doskonała okazja dla miłośników militariów i strzelania na wypróbowanie różnego rodzaju broni. Strzelcy tradycyjnie dla odwiedzających Okręglice w tym dniu przygotują kilka osi strzeleckich, tak by każdy znalazł cos dla siebie.

Będzie można strzelać w pozycji stojącej, leżącej z broni krótkiej i długiej, od tej historycznej po współczesną.

Impreza ma charakter komercyjny i otwarty.
Na każdym stanowisku przygotowana zostanie amunicja i broń. A wszystko pod okiem instruktorów, którzy zadbają o bezpieczeństwo uczestników, służyć będą również radą i wsparciem.

Piknik ma charakter rekreacyjno- proobronny. Co ważne od uczestników nie będą wymagane żadne pozwolenia na broń, ani szczególne umiejętności strzeleckie.
To nie zawody, tu strzela się dla przyjemności do celów usytuowanych w odległości od 10 do 100 metrów.

Oprócz osi strzeleckich na uczestników czekać będzie poczęstunek, pokaz broni i wyposażenia Jednostki Strzeleckiej 1001 i wiele innych atrakcji. Wstęp na obiekt jest nie odpłatny, uczestnicy ponoszą jedynie koszty zakupu pakietów strzeleckich.

Piknik rozpocznie się w sobotę o godzinie 10.00 i potrwa do 18.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here