PODZIEL SIĘ

Wczoraj informowaliśmy o katastrofalnej kondycji finansowej PGM-u. Dyskusja nad tym, jak uzdrowić sytuację miała zostać przeprowadzona pod koniec wczorajszej sesji. Do dyskusji z zarządem spółki i prezydentem jednak nie doszło. Mariola Czechowska opuściła bowiem salę obrad wcześniej prosząc, by to samo zrobili pracownicy urzędu i przedstawiciele spółek.

Na sesji doszło nie po raz pierwszy w historii tej kadencji do ostrej wymiany zdań między wiceprezydentem Ireneuszem Owczarekim, a radną Ewą Skorupą. Przewodnicząca rady Elżbieta Naturalna chcą przerwać dyskusję i sprowadzić ją do rzeczywistych problemów spółki odebrała głos wiceprezydentowi. Miało to swoje konsekwencje.

Zamiast dyskutować merytorycznie nad kondycją PGM-u prezydent Mariola Czechowska wraz z wiceprezydentami opuściła sale herbową, wcześniej prosząc, by to samo zrobili pracownicy urzędu i spółek miejskich.

Jeszcze wczoraj do mediów trafiło oświadczenie prezydent Marioli Czechowskiej w tej sprawie. W poniedziałek zwołana zostanie konferencja prasowa, na której ma zostać przedstawione stanowisko magistratu odnośnie sytuacji w Przedsiębiorstwie Gospodarki Mieszkaniowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here