PODZIEL SIĘ

Wracamy do incydentu jaki miał miejsce podczas ostatniej Sesji Rady Miasta, podczas której obrady w trakcie punktu dotyczącego sytuacji w spółce PGM opuściła prezydent miasta Mariola Czechowska wraz z pracownikami i prezesami podległych spółek. Wczoraj zwołano zapowiadaną konferencję w tej sprawie.

Prezydent miasta Mariola Czechowska, nie powiedziała nic więcej ponad to, co znalazło się w oświadczeniu wysłanym do mediów 30 sierpnia. Wyraziła jednak nadzieję, na normalną współpracę z przewodniczącą rady. Przypomnijmy, że prezydent opuściła Salę Herbową, bo jak tłumaczy nie chciała pozwolić na to, by oskarżano jej pracowników.

Na spotkaniu z mediami obecny był prezes spółki Łukasz Magin. Dodajmy, że nie było go na sesji Rady Miasta w Bełchatowie, na której omawiano sytuację PGM, ponieważ uczestniczył w tym samym czasie w obradach w Łodzi, gdzie jest radnym z ramienia PiS. Czyżby obowiązki w Łodzi ważniejsze były niż te w Bełchatowie?

Jak widać kampania wyborcza nabiera tempa. Prezesi spółek i władze miasta nie rozmawiają z radnymi podczas sesji, a za pośrednictwem mediów, gdzie do przedstawionych tłumaczeń radni nie mogą się bezpośrednio odnieść, czy zadać konkretnych pytań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here