PODZIEL SIĘ

Miłośnicy siatkówki już od piątku będą mogli zakupić stałą wejściówkę na mecze PGE Skry Bełchatów rozgrywane w hali Energia. Najpierw jednak rusza sprzedaż dla posiadaczy karnetów z ubiegłego sezonu. Od 25 września ruszy sprzedaż ogólnodostępna.

Przez pierwsze trzy dni od 21-24 września karnety będą mogli kupić posiadacze abonamentu z ubiegłego sezonu. Dzięki temu będą mieli pierwszeństwo w wyborze swoich miejsc na kolejny rok. Trzeba jednak pamiętać, że karnet z ubiegłego sezonu nie daje gwarancji zakupu tego samego miejsca. W najbliższy piątek i sobotę karnety będą dostępne na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia w godz. 12-18. W poniedziałek, czyli w ostatnim dniu przedsprzedaży stałe wejściówki będzie można kupić w sklepie PGE Skry w hali Energia w godz. 10-18.

25 września, o godz. 12 uruchomiona zostanie sprzedaż ogólnodostępna. Karnety będą do nabycia w internecie za pośrednictwem strony ticketik.pl, ale również w sklepie PGE Skry w hali Energia (godz. 10-18). Tam też będzie można kupować karnety do 28 września.

Karnet na sezon 2018/2019 upoważnia do wstępu na wszystkie mecze Polskiej Ligi Siatkówki rozgrywane w Bełchatowie, włącznie z meczami play-off. Abonament gwarantuje również pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze Ligi Mistrzów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here