PODZIEL SIĘ

Podczas wczorajszej konferencji senator Wiesław Dobkowski oznajmił, że nic nie wie na temat poparcia PiS-u dla Dariusza Matyśkiewicza w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Senator Wiesław Dobkowski stoi na stanowisku, że partia nie popiera oficjalnie żadnego z kandydatów na urząd prezydenta miasta Bełchatowa w drugiej turze. Taka decyzja musiałaby zdaniem senatora zapaść na zebraniu Zarządu Okręgowego nr 10 i podjęta musiałaby być uchwała w tej sprawie, którą zatwierdziłby komitet polityczny partii. A o takim spotkaniu struktur nic senatorowi nie wiadomo.

Senator podczas briefingu powiedział, że Mariola Czechowska ubiegała się o poparcie PiS przed pierwszą turą. Decyzja polityczna była jednak taka, że PiS odmówił poparcia Marioli Czechowskiej i wystawił na urząd prezydenta swojego kandydata – Piotra Wysockiego.

Senator Wiesław Dobkowski podczas briefingu stwierdził również, że na listach do rad miasta i powiatu z PiS, było sporo osób niezwiązanych z partią. Działacze PiS stratowali za to z innych list wyborczych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here