PODZIEL SIĘ

Całość rewitalizowanego parku przy Wolności gotowa będzie w grudniu. Jednak część odnowionego placu będzie można zobaczyć już w niedzielę.

Na 11 listopada ma być gotowa patriotyczna część rewitalizowanego parku przy Wolności. Jest to obszar zlokalizowany najbliżej ronda. Właśnie w tej części znajduje się pomnik marszałka, który zostanie odsłonięty w najbliższą niedzielę.

Alejki zostały wyłożone kostka granitową, jest mała architektura, oświetlenie i monitoring. Obecnie trwają tam prace porządkowe. Mieszkańcy już w niedzielę będą mogli zobaczyć efekt prowadzonych prac.

Dwie pozostałe strefy w której zlokalizowane będą miejsca przeznaczone do wypoczynku, gastronomii i zabaw jeszcze jest przygotowywana. Tam jak zapewnia magistrat prace idą pełna parą, a całość do użytku oddana będzie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Dla ruchu obecnie zamknięty został odcinek ul. Czyżewskiego wzdłuż parku. Tam naprawiana jest zniszczona nawierzchnia. Objazd prowadzony jest drogą przy szkole muzycznej. Dodajmy, że na czas naprawy nawierzchni przy Czyżewskiego wprowadzona tam ruch dwukierunkowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here