PODZIEL SIĘ

Do końca roku bełchatowski szpital wprowadzi jeden obowiązujący numer telefonu, pod którym będzie można zarejestrować się do lekarza specjalisty. Zapisy do wszystkich specjalistów będą przyjmowane we wszystkich okienkach. To tylko część udogodnień dla pacjentów, które wprowadzi szpital w ramach nowoczesnych rozwiązań telemarketycznych.

Dzwoniąc pod jeden numer telefonu będzie można zapisać się na wizytę do różnych specjalistów i uzyskać informacje. Linie obsługiwać będą 3 osoby, które wyznaczone zostaną wyłącznie do tego zadania, a czas pracy rejestracji poradni zostanie wydłużony od 7.00 do 18.00. System już jest wprowadzany i uruchomiony zostanie do końca roku.

W każdym z okienek rejestracji będzie można zapisać się na wizytę u specjalisty. Dotychczas rejestracja podzielona była na konkretne specjalizacje.

Pacjent, który będzie wychodził ze szpitala i będzie wymagał dalszego leczenia w poradni specjalistycznej, na taki termin umawiany będzie przed opuszczeniem szpitala, bez konieczności zgłaszania się do rejestracji. To duże ułatwienie, które funkcjonować ma od końca przyszłego roku.

Zapisy na leczenie w oddziałach szpitalnych i zabiegi prowadzone będą na oddziałach szpitalnych. Ta procedura wprowadzona zostanie do końca przyszłego roku.

Nowoczesna rozwiązania telekomunikacyjne mają uprościć procedury i zapewnić łatwiejszy dostęp pacjentom do poradni specjalistycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here