PODZIEL SIĘ

Uwaga kierowcy. Nowa organizacja ruchu na części osiedla Dolnośląskiego i na Binkowa.

Organizacja ruchu zmieniona jest wzdłuż osiedlowej ulicy na Dolnośląskim od bloku nr 337 do bloku nr 340. Ulica ta jest już jednokierunkowa, a ruch na tym odcinku odbywać się będzie w kierunku al. kard. S Wyszyńskiego.

Kierowcy wjeżdżający w osiedle od Wyszyńskiego skręcić muszą w prawo następnie ulicą wzdłuż bloku 341, później skręcać będą w lewo, by dojechać do bloków od 337 do 340. Jednocześnie kierowców jadących z ulic Weigla, Michałowskiego, Kotarbińskiego oraz Curie-Skłodowskiej obowiązywać będzie nakaz jazdy w prawo, a z Męczenników Katyńskich – prosto lub w prawo. Uwaga kierowcy w tym rejonie wprowadzone zostały skrzyżowania równorzędne.

Zmiany z nową organizacją ruchu na osiedlu Dolnośląskim wprowadzone zostają na na prośbę mieszkańców do czerwca 2019 roku. Jednokierunkowa ulica ma częściowo rozwiązać problem parkowania wzdłuż bloków .

Na osiedlu Binków również wprowadzona jest nowa organizacja ruchu. Chodzi konkretnie o kłopotliwe skrzyżowanie ulic Św. Barbary i Węglowej. Od piątku obowiązywać będzie pierwszeństwo dla jadących św. Barbary na całości ulicy. Zmiany zostają również wprowadzone od jutra na prośbę mieszkańców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here