PODZIEL SIĘ

60. zawodników reprezentujących 8. klubów z naszego województwa przystąpiło do zmagań strzeleckich w ramach m.in. turnieju VIII rundy pucharu województwa łódzkiego młodzików.

W sobotę hala Energia stała się areną zmagań miłośników strzelectwa – za nami zawody i finał Pucharu Młodzików Województwa Łódzkiego pomiędzy młodzikami strzelającymi w konkurencji pistolet i karabin pneumatyczny. Sędzią głównym zawodów był Antoni Kamiński v-ce Prezes Polskiego Związku Sportowego – Przewodniczący Kolegium Sędziów – sędzia klasy międzynarodowej.

Najlepsze miejsce na podium w kategorii pistolet wywalczył zawodnik bełchatowskiej sekcji Adrian Bartosik, który szkoli się od niedawna dlatego zabrakło mu startów by zakwalifikować się do finału. Do finału pistoletu dostała się za to zawodniczka Iglicy Bełchatów – Laura KOMAR, która w klasyfikacji generalniej zajęła pierwsze miejsce zdobywając wspaniały puchar, ale w finale zabrakło jej szczęścia.

Pierwsze miejsce zajął Krystian TARNOSKI SPOŁEM Łódź – to na jego ręce trał pistolet pneumatyczny ufundowany przez Łódzki Związek Strzelectwa Sportowego, który był organizatorem tego cyklu zawodów pucharowych.

W finale karabinu pierwsze miejsce zajęła Zuzanna KAŁUZIAK SPOŁEM Łódź – ona także otrzymała nagrodę ufundowaną przez Łódzki Związek Strzelectwa Sportowego, nagrodę w postaci karabinu pneumatycznego – co warto podkreślić, zawodniczka swója nagrodę przekazała na ręce swojego byłego trenera Grzegorza KOZUBOWICZA – SALWA Szczerców, którego jest wychowanką.

Po finałach młodzików strzelali Juniorzy młodsi i seniorzy. Tutaj zawodnicy Iglicy Bełchatów zdobyli aż 3. pierwsze miejsca. Po raz drugi zorganizowano także specjalną klasyfikację dla zawodników z przedziału wieku „+55”.

W zawodach wzięło udział przeszło 60. zawodników reprezentujących 8. klubów z naszego województwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here