PODZIEL SIĘ

8 lutego ruszy zamknięta sprzedaż karnetów na wiosenne mecze 2 ligi na stadionie przy Sportowej. W pierwszej kolejności abonamenty będą mogli nabyć ci kibice, którzy chcą kontynuować oglądanie spotkań ze swoich ulubionych miejsc.

Podczas wiosennej rundy bełchatowianie rozegrają na stadionie przy Sportowej siedem spotkań. O pierwsze ligowe punkty w tym roku podopieczni Artura Derbina powalczą z Ruchem Chorzów. Mecz ten zaplanowano w sobotę 2 marca o godz. 17. Do 11 maja giekaesiacy zmierzą się przy Sportowej także z: Górnikiem Łęczna, Olimpią Elbląg, Zniczem Pruszków, Gryfem Wejherowo, Resovią Rzeszów i Widzewem Łódź. Od połowy lutego będzie można zaopatrywać się w karnety. Na początku będzie to sprzedaż zamknięta czyli przeznaczona dla tych kibiców, którzy chcą kontynuować oglądanie spotkań ze swoich ulubionych miejsc. Karnety będzie można nabywać w Punkcie Obsługi Kibica od poniedziałku 18 lutego o godz. 9 do soboty 23 lutego. Dwa dni później wystartuje sprzedaż otwarta. Wraz z tą drugą pulą ruszy jednocześnie sprzedaż biletów na pierwszy mecz z Ruchem Chorzów.

Karnety można będzie kupować na trybuny zachodnią (sektory C1 – C8) i północną (D6, D11). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here