PODZIEL SIĘ

8 lutego ruszy zamknięta sprzedaż karnetów na wiosenne mecze 2 ligi na stadionie przy Sportowej. W pierwszej kolejności abonamenty będą mogli nabyć ci kibice, którzy chcą kontynuować oglądanie spotkań ze swoich ulubionych miejsc.

Podczas wiosennej rundy bełchatowianie rozegrają na stadionie przy Sportowej siedem spotkań. O pierwsze ligowe punkty w tym roku podopieczni Artura Derbina powalczą z Ruchem Chorzów. Mecz ten zaplanowano w sobotę 2 marca o godz. 17. Do 11 maja giekaesiacy zmierzą się przy Sportowej także z: Górnikiem Łęczna, Olimpią Elbląg, Zniczem Pruszków, Gryfem Wejherowo, Resovią Rzeszów i Widzewem Łódź. Od połowy lutego będzie można zaopatrywać się w karnety. Na początku będzie to sprzedaż zamknięta czyli przeznaczona dla tych kibiców, którzy chcą kontynuować oglądanie spotkań ze swoich ulubionych miejsc. Karnety będzie można nabywać w Punkcie Obsługi Kibica od poniedziałku 18 lutego o godz. 9 do soboty 23 lutego. Dwa dni później wystartuje sprzedaż otwarta. Wraz z tą drugą pulą ruszy jednocześnie sprzedaż biletów na pierwszy mecz z Ruchem Chorzów.

Karnety można będzie kupować na trybuny zachodnią (sektory C1 – C8) i północną (D6, D11). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here