PODZIEL SIĘ

Atak nożownika w centrum miasta. Niebezpieczny mężczyzna zadał wiele ran kłutych dwóm kobietom. Jednej z nich przyłożył nóż do gardła grożąc, że ją zabije. Do ataku na kobiety doszło w okolicy placu Wolności. Mężczyzna już usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa dwóch osób.

Do ataku doszło 6 lutego wieczorem. Mężczyzna najpierw zaatakował 70-letnia kobietę, którzy wyszła wyrzucić śmieci później 40-latkę, która wracała z kościoła. Był pijany i agresywny. Ofiarom zadawał ciosy w klatkę piersiową.

Obie kobiety trafiły do szpitala ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja o 6 rano dnia następnego zatrzymała potencjalnego sprawcę. Okazało się, że to ten sam mężczyzna, który pod koniec stycznia w szale niszczył samochody na Czyżewskiego. Wówczas znaleziono przy nim niewielkie ilości narkotyków.

Teraz jak ustaliła prokuratura 29-latek najpierw wypił litr wódki i 6 piw z kolegą, później wrócił do domu, wziął nóż i ruszył „na miasto”, bo jak zeznał podczas przesłuchania czuł potrzebę zaatakowania kogoś.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty usiłowanie zabójstwa dwóch kobiet. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie. Sąd na wniosek prokuratury zdecyduje o ewentualnym zastosowaniu wobec niego 3-miesięcznego aresztu.

Mężczyźnie grozi nawet do 25 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here