PODZIEL SIĘ

Bawełniana z szansą na uruchomienie. Dzisiaj sąd w Piotrkowie Tryb. po trwającej dwa lata batalii wskazał Gbb Invest jako podmiot, który kupi Galerię Bawełnianka.

Piotrkowski sąd gospodarczy wydał orzeczenie o upadłości dedykowanej. Oznacza to, że obiekt sprzedany zostanie wskazanemu podmiotowi. Decyzja to jedno. Uprawomocnienie wyroku i podpisanie dokumentów to drugie. Zanim rusza prace wszystkie formalności musza zostać załatwione. A to potrwa.

Galeria została wybudowana, ale nigdy nie została wykończona w środku i uruchomiona. Obiekt latami nieużywany i nieogrzewany niszczał, a to oznaczać może niespodzianki, które wydłużą czas jej otwarcia.

Galeria będzie miała charakter handlowo-usługowo-rekreacyjny. Nie wiadomo, czy nowy inwestor zdecyduje się na zachowanie nazwy i designu wymyślonego przez pierwszego właściciela.

Galeria to potężny obiekt z miejscami parkingowymi i charakterystycznym kominem w środku, który będzie centralnym kawiarnianym punktem.

Nowy inwestor zakłada, że galeria ruszy w ciągu 12 miesięcy. Czyli na zakupy będzie tam można wybrać się już wiosną przyszłego roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here