PODZIEL SIĘ

Bawełniana z szansą na uruchomienie. Dzisiaj sąd w Piotrkowie Tryb. po trwającej dwa lata batalii wskazał Gbb Invest jako podmiot, który kupi Galerię Bawełnianka.

Piotrkowski sąd gospodarczy wydał orzeczenie o upadłości dedykowanej. Oznacza to, że obiekt sprzedany zostanie wskazanemu podmiotowi. Decyzja to jedno. Uprawomocnienie wyroku i podpisanie dokumentów to drugie. Zanim rusza prace wszystkie formalności musza zostać załatwione. A to potrwa.

Galeria została wybudowana, ale nigdy nie została wykończona w środku i uruchomiona. Obiekt latami nieużywany i nieogrzewany niszczał, a to oznaczać może niespodzianki, które wydłużą czas jej otwarcia.

Galeria będzie miała charakter handlowo-usługowo-rekreacyjny. Nie wiadomo, czy nowy inwestor zdecyduje się na zachowanie nazwy i designu wymyślonego przez pierwszego właściciela.

Galeria to potężny obiekt z miejscami parkingowymi i charakterystycznym kominem w środku, który będzie centralnym kawiarnianym punktem.

Nowy inwestor zakłada, że galeria ruszy w ciągu 12 miesięcy. Czyli na zakupy będzie tam można wybrać się już wiosną przyszłego roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here