PODZIEL SIĘ

To może być kluczowy mecz, jeśli chodzi o awans PGE Skry Bełchatów do fazy play-off PlusLigi. Wiemy, kiedy dokładnie mistrzowie Polski zagrają z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Spotkanie PGE Skry ze zdobywcą Pucharu Polski 2019 będzie ostatnim meczem fazy zasadniczej w wykonaniu obu zespołów. Wiadomo już, że spotkanie odbędzie się w hali Azoty 24 marca.

Ranga spotkania pomiędzy dwoma siatkarskimi gigantami na pewno będzie wysoka. Dla obu zespołów mecz może mieć jeszcze większe znaczenie, ale wszystko zależy od wyników wcześniejszych meczów PlusLigi. PGE Skra może pojechać do Kędzierzyna-Koźla pewna awansu do fazy play-off, jeśli w poniedziałek wygra za trzy punkty z Treflem Gdańsk. Niewykluczone nawet, że będzie walczyła o czwarte miejsce na koniec rundy zasadniczej.

Z kolei ZAKSA, przez ostatnią zniżkę formy, nie jest pewna tego czy do play-off przystąpi jako lider PlusLigi. Po piętach kędzierzynianom depcze ONICO Warszawa. Nic więc dziwnego, że mecz będzie cieszył się ogromną popularnością wśród siatkarskich kibiców w całej Polsce.

Początek meczu w niedzielę (24 marca) o godz. 14.45. Transmisja za pośrednictwem sieci Dolsat na kanale Polsat Sport.

skra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here