Dobre wiadomości ze Sportowej – za nami II Puchar Polski Kadetów, w którym startowało czterech zawodników sekcji zapaśniczej GKS „Bełchatów” S.A.

Najlepiej z bełchatowskiej sekcji zaprezentował się Klaudiusz Matyja, który zdobył brązowy medal w kategorii kadet do 17 lat w wadze 80 kg. Warto zaznaczyć, że dla Klaudiusza był to najlepszy i pierwszy taki wynik w jego startach. Piąty w kat. 110 kg był Mateusz Osowski a ósmy Dominik Proszak. Krystian Michalski zajął z kolei 14. miejsce w kat 51 kg. Warto dodać, że bełchatowscy zawodnicy wywalczyli kwalifikację do ogólnopolskiej olimpiady młodzieży.

źródło: gksbelchatow.com