PODZIEL SIĘ

W centrum miasta będzie szalet miejski, dostępny całą dobę. Szalet już jest zbudowany i wyposażony. Uruchomiony zostanie kiedy radni miejscy podejmą uchwały regulujące zasady korzystanie z toalet i ich prowadzeniem.

To dość krępujący temat, który jednak jak bumerang co jakiś czas powraca. Lata temu w miejscu, gdzie obecnie jest budynek MCK PGE Giganty Mocy był szalet miejski. Zniknął jednak z mapy miasta.

Mieszkańcy narzekali, że w centrum w miejscu chętnie odwiedzanym, brakuje publicznej toalety. Podczas dnia dla bełchatowian dostępne są nieodpłatnie te mieszczące się w budynku Gigantów Mocy. Zamykane są jednak wieczorami.

Nowy, wybudowany i przylegający do budynku MCK szalet dostępny będzie całą dobę. Najprawdopodobniej za korzystanie z niego trzeba będzie zapłacić. Przy drzwiach wejściowych zamontowano już urządzenie na monety.

Zanim jednak szalet zostanie udostępniony mieszkańcom, nad zasadami jego funkcjonowania czyli regulaminem i wyznaczeniem odpowiedzialnej służby za jego utrzymanie pochylą się radni miejscy.

Najprawdopodobniej ten punkt omawiany będzie na kwietniowej sesji.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here