PODZIEL SIĘ

Kolejny wypadek w Grudnej. To skrzyżowanie mimo oznakowania nadal jest bardzo niebezpieczne. Tym razem 2 osoby zostały ranne.

Tym razem jadący volkswagenem pasatem drogą podporządkowaną z kierunku Widawy nie ustąpił pierwszeństwa ciągnikowi siodłowemu z naczepą.

Uderzył swoim autem w ciężarówkę, po czym wpadł do rowu i dachował. Dwie osoby z osobówki przetransportowane zostały do szpitala.

Przez kilkadziesiąt minut ruch na krajowej 74 na tym odcinku był utrudniony.

9 KOMENTARZE

 1. Niech ktoś się tam wybierze, pojedzie kilka kilometrów w kierunku Widawy i zawróci. Zapewniam, że zawsze będzie zdziwiony w którym miejscu zaczyna się droga krajowa, dawna ósemka. Znak STOP zasłania tablica informacyjna, a jak on się wyłania to czasami kierowca jest ogłupiony i jak próbuje się odnaleźć to jest już na drodze głównej.
  Nie bronię niefrasobliwych kierowców, ale dobra organizacja też zapobiega wypadkom. Światła – problem, bezkolizyjny przejazd jeszcze większy problem, ale pomimo wielu staraniom nikt nie wykonał tam poprzecznych pasów podobnych do „zebry”. Jak kierowca jest zdezorientowany i nagle czuje, że wjeżdża na nierówności, drży mu kierownica, to automatycznie zwalnia. To nie załatwi w pełni problemu, ale jak uratuje choć jedno życie to już będzie dobrze.

  1

  1
 2. Sprawę załatwi monitoring i progi zwalniające (do max 10 km/h). Za złamanie zasad bezpieczeństwa maksymalna grzywna (np. 5000zł)… i nie będzie wypadków.

  0

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here