PODZIEL SIĘ

Najprawdopodobniej w poniedziałek dojdzie jednak do strajku nauczycieli. Szczególnie trudna sytuacja będzie w gimnazjach, w których w tym dniu rozpoczynają się egzaminy końcowe.

Dzisiaj w urzędzie miasta zorganizowano w tej sprawie briefing prasowy. Szczegóły w materiale video.

8 KOMENTARZE

 1. Nieprawdopodobne -strajk nauczycieli ha ha ha ha. Dyscyplinarka natychmiastowa bez względu na staż pracy. Nikt nauczyciela nie zmusza do pracy i jak podpisuje umowę o pracę ,pracę szczególną ,ponieważ musi być obowiązkowy,kompetentny,wykształcony i inteligentny(wszak nauczyciel ,który dyscypliny wymaga) to powinien mieć świadomość ,że przykładem świeci.A co to za przykład jak nauczyciel ogłasza,że nie będzie nauki bo strajkuje.Za brak odpowiedzialności na pohybel.

  6

  5
  • Przeczytaj kodeks pracy wredna babo, każdy pracownik ma prawo do strajku, nie żyjemy w Korei Północnej chociaż nami też rządzi opętany żądzą władzy karzeł.

   2

   3
 2. Ja mam mieszane uczucia co do tego strajku. Z jednej strony jestem za tym aby wszyscy zarabiali godnie, a z drugiej znam wielu nauczycieli…
  Nauczyciele w liceach faktycznie maja duzo pracy. Trzeba wtłoczyć w młode, niepokorne umysły dużo wiedzy. Za to nauczyciele z podstawówki, a szczególnie 1-3, to już inna bajka. Klasówki do sprawdzenia😭😭😭😂😂😂😂😂 . Praca domowa? Przy takim programie…. Żart goni żart

  10

  3
 3. Odp:dla Magdy Pamiętaj,że wredna baba też chodziła do szkoły i warunki były o wiele trudniejsze. Owszem nie żyjemy w Korei Północnej ale P. Broniarz to zabytek którym podpierają się nauczyciele a który nie pasuje do rzeczywistości w dobie komputeryzacji.
  Nauczyciel wybiera ten zawód z powołania ,kończy studia,zdobywa wiedzę nie tylko dla siebie ale uczy się również jak ją przekazać .Dlatego wymagania rodziców nie idą w parze z roszczeniami nauczycieli.Nie obchodzi mnie za ile pracuje nauczyciel,ale jak pracuje na pół gwizdka a jeszcze śmie ogłaszać strajk to dyscyplinarka zasadna .Zawsze może usiąść na kasie w Biedronce nie jest przecież św. krową tylko dlatego że kończył studia.

  3

  3
 4. dlaczego nauczyciele strajkują kiedy rząd ma plan i podnosi wynagrodzenia, a nie strajkowali za poprzedniego rządu, który im zamroził podwyżki? Przecież tu wygląda na ustawkę polityczą….

  4

  0
 5. Szanowni nauczyciele z „Bronka”, życzę Wam podwyżki wynagrodzeń, i satysfakcji z wykonywanej pracy, mam też nadzieję, że jak już ochłoniecie po strajku to z równym zaangażowaniem jak o pieniądze powalczycie z patologiami w waszym liceum.
  Poddaję pod rozwagę oczywiste patologie:
  1. Na kierunku mat-fiz w pierwszym roku jest 1(słownie jedna!!!!!) godz. tyg. fizyki a np. religii są dwie, w drugim roku jest już chyba 5 godz. tyg. – jaki to nowoczesny system nauczania zakłada optymalizację efektów przy takiej dysproporcji…..
  2. Wyposażenie pracowni fizycznej, chemicznej itp i przeprowadzane doświadczenia, a raczej ich brak, nie słyszałem by któraś z bełchatowskich szkół posiadała np. teleskop (cena 1500,- pln) aby młodzieży pokazać podst. elementy z astronomii
  3. w dobie internetu możecie popatrzeć na zaangażowanie nauczycieli z innych szkół i reprezentację ich na olimpiadach- Wy posiadacie „wyselekcjonowaną” młodzież i ich progres zależy w znacznej części od waszego zaangażowania, ale nie polegającego tylko na wymaganiu i nadmiernych oczekiwaniach co implikuje naturalność korepetycji ale zainwestujcie trochę własnej inicjatywy, a wyniki gwarantowane…
  itp
  itp

  10

  0
  • Popieram strajk jako taki ale akurat Broniewski to nie szkoła, to przykrywka dla biznesu korepetycyjnego – wszyscy nauczyciele z tej szkoły od lat wysyłają sobie nawzajem klientów na korki – żadna nowość. Skoro większa część uczniów tej szkoły potrzebuje korepetycji to chyba poziom tych nauczycieli pozostawia wiele do życzenia
   Jadą na dawnej sławie po której zostało już tylko wspomnienie. W rankingach polecieli na ryj. Obecnie to placówka o profilu wycieczkowo-korepetycyjnym.

   9

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here