PODZIEL SIĘ

Strajk nauczycieli to wyzwanie dla rodziców, którzy szczególnie młodszym dzieciom muszą zapewnić opiekę. Uczniowie szkół średnich po prostu nie przyszli dzisiaj na zajęcia. Jednostki kultury w związku ze strajkiem przygotowały oferty dla dzieci i młodzieży.

Miejskie Centrum Kultury zaprasza dzieci od godziny 12.00, każdego dnia strajku nauczycieli.

Dzieci mogą również przyjść do biblioteki głównej, tu odbywać się będą lekcje biblioteczne.

Na dzieci również czeka bełchatowskie muzeum.

Wszystkie zajęcia są nieodpłatne i prowadzone będą do czasu zakończenia strajku.

12 KOMENTARZE

 1. To za bardzo mi nie pomogą te instytucje. Od 12? a co ja mam z dzieckiem zrobić do 12?
  fajnie ze są gotowe na takie działanie ale to raczej słabo wygląda.

  3

  0
 2. mysle, że niewiele osób skorzysta, tym bardziej, że jak ktos dalej mieszka to i tak musi dziecko przyprowadzić. Problemu opieki przez ten czas nad dziećmi to nie rozwiąże

  0

  0
 3. Jakby wysłać tych pracowników co się mają dziećmi zając do szkół, to przynajmniej byłby problem opieki rozwiązany a wycinanki czy inne tam wianki można robić wszędzie

  1

  0
 4. A co z materiałem nieprzerobionym ,nie dosyć ,że nie każdy nauczyciel umie przekazać ,żeby nauczyć to jeszcze dzieci wysyłają na przymusowe wolne.Nie dogoni i w 100 koni czasu który powinien być przeznaczony na lekcje.Nie ma co odpowiedzialność równa 0.Pisze w komp.,że nauczyciele wdrażają 30% z planowanego materiału i nikt tego nie sprawdza.A kto ma sprawdzić Broniarz jak sam wyskoczył z PRL-lu.

  0

  1
 5. Towarzyszka Beata, wierny aktyw państwa PiSlamskiego znowu bredzi bez ładu i składu. Statystyka wyciągnięta z nosa, jakieś dane na poparcie tych 30% czy mamy wierzyć tak jak nauczyciele z PiSolidarności zaufali zdrajcy Proksie który podpisał wiernopoddańcze porozumienie z WŁASNĄ PARTIĄ sprzedając przy tym swoich kolegów?
  Konkrety i dane Towarzyszko Beato, nie prasówki z Nowogrodzkiej i cytaty z Szydło i Mazurek (obie już spakowane do PE) bo wasza propaganda wprawiła by Goebbelsa w zakłopotanie.

  1

  0
  • Mieszkaniec -Ty nie nadajesz się do jakiejkolwiek dyskusji ,nie dosyć że używasz wymyślonych bzdur, to jeszcze prostacko i
   kłamliwie je upubliczniasz.Nie jestem żadną „towarzyszką ” co chcesz koniecznie zasugerować a jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się z tym nie obnoś,bo dodatkowo pokazujesz swoje braki. Jak się tylko odzywasz to zaraz „wychodzi szydło z worka”.-masakra.

   0

   0
 6. Zgadzam sie z Mieszkańcem, obywatelelce Beacie szkoła nawet bez strajków nie pomogła: „…przekazać, żeby nauczyć…”, „ pisze w komp.”
  Ojojoj!!!
  Zamiast sie mądrować może lepiej nadrobić braki

  0

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here