PODZIEL SIĘ

Poprzedni dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie ogłosił, że kobiety rodzące w bełchatowskim szpitalu będą mogły na żądanie skorzystać ze znieczulenia okołoporodowego. Okazało się jednak, że ta usługa przez miniony rok była niedostępna. Teraz ma się to zmienić.

Ze znieczulenia okołoporodowego na żądanie korzystałoby wiele kobiet wybierających bełchatowski szpital. Póki co, takiej możliwości nie ma.

W Bełchatowie podobnie jak w całym kraju brakuje lekarzy i pielęgniarek anestezjologicznych. To jednak ma się w naszym szpitalu niebawem zmienić.

Przełom kwietnia i maja to realny termin wprowadzenia znieczuleń okołoporodowych w bełchatowskim szpitalu. Doktor Sobolewski odpowiedzialny za obsługę anestezjologiczną w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II, w rozmowie z nami przyznał, że w zasadzie strony porozumiały się i do załatwienia pozostały już jedynie formalności.

2 KOMENTARZE

  1. Ja rodziłam w grudniu, jak poprosiłam o znieczulenie, to mi lekarz powiedział że po 15.00 nie da rady, bo do 3 są anestezjolodzy. Znowu moja wina bo mi się po ich godzinach pracy rodzić zachciało

    0

    0
  2. W innych szpitalach od lat w standardzie, rodziłam 10 lat temu w Bełchatowie, a oni teraz dopiero znieczulenie wprowadzają. Kpina!!! Średniowiecze!!!

    0

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here