PODZIEL SIĘ

Mieszkańcy skarżą się na nocne rajdy ulicami miasta. Im jest cieplej, tym noce stają się coraz głośniejsze za sprawą ryczących silników. To nie tylko zakłócanie ciszy, ale też i stwarzanie niebezpiecznych sytuacji.

Interwencja, z którą przyszła do nas mieszkanka osiedla Dolnośląskiego dotyczy ulicy Wyszyńskiego. Tam „mistrzowie” prostej jak relacjonowała kobieta urządzili sobie nocne tory wyścigowe. Ta groźna sytuacja już została zgłoszona w policyjnej aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Każdy, kto zauważy coś niepokojącego w swojej okolicy może anonimowo zgłosić problem za pomocą aplikacji. Każdy taki sygnał jest przez funkcjonariuszy sprawdzany.

6 KOMENTARZE

  • obyś tylko kiedy w pampersy nie musiał robić po spotkaniu z jakąś latarnią,no chyba że tak skończysz jak ostatnio te sebixy we Warszawie… też byli władcami pierścieni, aprzynajmniej tak im sie wydawało 😀

   5

   0
 1. w drugim końcu miasta tez wyją, wyciągnie taki motorek, porobi dziury w tłumiku i sobie animuszu dodaje na cała oklicę, że też na takich paragrafu nie ma

  0

  0
 2. Kompletnie niemyślący ludzie… stwarzający bardzo poważne zagrożenie innym kierowcom i pieszym.
  Ludzie mówią, że jeżdżą też na Binkowie drogą na Zdzieszulice. Słychać ryki i piski aut niemal w całym mieście.

  1

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here