PODZIEL SIĘ

Jeśli do poniedziałku nie uda się wypracować porozumienia między nauczycielami i rządem, również ósmoklasiści podchodzić będą do egzaminów w trakcie strajku.

To z kolei pierwszy po reformie rocznik, który pisze egzamin ósmoklasisty. Trwał on będzie 3 dni, a młodzi ludzie zmierzą się z zagadnieniami z języka polskiego, matematyki i języka obcego.

Tu jak zapewnia magistrat skompletowane zostały komisje nadzorujące i wszystko jest dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Do dyspozycji jest również kilka rezerwowych osób, które mogłyby uzupełnić skład w razie nieprzewidzianych sytuacji.

4 KOMENTARZE

 1. szkoda tylko, że przez strajk dzici straciły cały tydzień robiąć nic zamiast powtarzać z nauczycielami najtrudniejsze zadadnienia

  12

  0
 2. niby do szkół idą tych samych co gimnazjaliści, a egzaminy łatwiejsze bez historii i części przyrodniczej. Znaczy mniej wyuczeni sa czy jak?

  0

  0
 3. Jestem nauczycielem i jestem całym sercem z moimi uczniami. Pracowaliście sumiennie i systematycznie więc egzamin to będzie jedynie okazja do pochwalenia się wiedzą. Powodzenia

  1

  1
 4. Nauczyciel-Jakże radośnie Twój wpis czytamy.Jakie to piękne że Ty jesteś całym sercem i swoją obecnością wspierasz teraz uczniów którym towarzyszy podwójny stres. Mam nadzieję ,że to nie wyjątek.

  1

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here