Świetny start w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym zaliczyli zapaśnicy GKS Bełchatów – podopieczni Janusza Włastowskiego. Na ośmiu zawodników bełchatowskiego klubu, którzy brali udział w mistrzostwach, aż siedmiu zdobyło medale.

Złoty medal w kategorii 110 kilogramów zdobył Mateusz Osowski. Srebrne wywalczyli: Aleksander Sałuda w kategorii 55 kilogramów, Dominik Proszak w kat. 110 kilogramów oraz Klaudiusz Matyja 80 kilogramów. Brązowe medale przywieźli natomiast Krystian Michalski, Norbert Szymanek (kat. do 50 kilogramów) i Kacper Rogalski (55 kilogramów). Tuż za podium uplasował się Norbert Kubik (kat. 71 kg).