PODZIEL SIĘ

Do 23 kwietnia można składać wnioski w II edycji Budżetu obywatelskiego Województwa Łódzkiego. Czasu zostało już niewiele, a w puli do rozdysponowania jest aż 8 milionów złotych.

Łódzkie na Plus – Urząd Marszałkowski do 23 kwietnia przedłużył termin, w którym można składać wnioski w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego.

Pomysły na zagospodarowanie puli przeznaczonej na ten cel można składać na trzy sposoby: wysyłając wnioski na adres Urzędu Marszałkowskiego, w biurze podawczym urzędu lub droga elektroniczną. To dosłownie ostatni moment na zgłoszenie projektów.

Pomysły można zgłaszać w ramach przyznanych na powiaty kwot i są to wyłącznie zadania nieinwestycyjne ( każdy wniosek na kwotę od 5 tysięcy do 40 tysięcy złotych), lub puli wojewódzkiej obejmującej zadania inwestycyjne i remontowe i mieszczące się kwotach od 100 tysięcy do pół miliona złotych.

Zadania nieinwestycyjne mogą mieć charakter sportowy, społeczny, turystyczny, związany ze zdrowiem, kulturą czy edukacją ekologiczną.

Pod każdym z wniosków wymagane są podpisy osób popierających. W przypadku propozycji powiatowych 30 mieszkańców powiatu, a wojewódzkich 30 mieszkańców województwa.

Do rozdysponowania jest w sumie 8 milionów złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here