PODZIEL SIĘ

28 kwietnia w hali Energia kibice PGE Skry będą mieli niepowtarzalną szansę gry z zawodnikami mistrzów Polski. Bełchatowski klub czeka na zgłoszenia na specjalny turniej z udziałem sponsorów oraz fanów.

Zawsze marzyłeś o tym, by zagrać w jednej drużynie z Mariuszem Wlazłym, Karolem Kłosem czy Kubą Kochanowskim? Teraz będzie to możliwe! 28 kwietnia w hali Energia PGE Skra organizuje specjalny turniej dla sympatyków i sponsorów klubu.

Warunkiem zgłoszenia się do turnieju jest posiadanie karnetu na mecze PGE Skry w sezonie 2018/2019. Klub przewiduje udział maksymalnie dziesięciu drużyn. O udziale w turnieju w przypadku zgłoszenia się większej liczby zespołów decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Drużyny będą składać się z 8 osób, a kapitanem każdej drużyny będzie siatkarz PGE Skry. O tym, który zawodnik będzie dowodził ekipą, uczestnicy dowiedzą się w dniu turnieju. Zgłoszenia przyjmowane będą w formie elektronicznej na adres e-mail: marketing@skra.pl. W tytule wiadomości proszę napisać „Turniej sympatyków PGE Skry – zgłoszenie”. Więcej informacji na stronie skra.pl

źródło: skra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here