PODZIEL SIĘ

Ze spalonego domu rodziny pani Iwony Okoń zostały, można powiedzieć, mury. Doszczętnie spłonął dach i to co było na poddaszu. Na szczęście pogorzelcy mogą liczyć na pomoc najbliższych i mieszkańców okolicznych miejscowości.

Pod koniec marca w Woli Grzymalina doszło do pożaru domu jednorodzinnego. W trakcie pożaru na szczęście nikt nie ucierpiał. W budynku jednak znajdowała się większość dorobku małżonków.

Marzenie o domu prawie spełnili, niestety nieszczęśliwy wypadek sprawił, że teraz ponownie będą musieli budować to co już mieli a to wiąże się ponownie z kosztami. Rodzina pani Iwony utworzyła profil na stronie www.pomagam.pl – tam każdy może dołożyć swoją cegiełkę i pomóc. Zebrane pieniądze w całości zostaną wykorzystane na odbudowę spalonego domu.

4 KOMENTARZE

  1. Współczuję tragedii. Mieszkam w tej gminie , gminie póki co miodem i mlekiem płynacej , ponadczasowej i budzacej zachwyt i jednoczesnie zazdrosc u innych, że tu ludzie są oderwani od rzeczywistości-może i tak ale sa też tacy co żyją w 16 wieku,uważają ,ze przyczyną pożaru była kara z niebios za prace przy wykańczaniu domu w niedziele. Ciemnogród. Gmina piekna , żyje mi sie tu super (powody znane ) ale ludzie (część) dno moralne!!!!!

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here