PODZIEL SIĘ

Ponad sto osób wzięło udział w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie.

Turniej tradycyjnie rozegrano w ramach uczczenia rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba zawodników. W zmaganiach wystartowało ponad 100 osób – byli to reprezentanci nie tylko Bełchatowa ale także m.in. Wielunia, Radomska, Moszczenicy, Piotrkowa Trybunalskiego.

Kto w tej królewskiej grze osiągnął najlepsze wyniki?W kategorii OPEN wśród mężczyzn wygrał Emil Osiński, natomiast wśród kobiet Natalia Guzik z Wielunia. Nikodem Ignatowski ze Rzgowa oraz Anna Grzyb z Bełchatowa – w kategorii do 16 lat . W trzech najmłodszych kategoriach najlepiej poradzili sobie reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka – Franciszek Leski i Weronika Bukała – w kategorii do 13 lat , Olivier Gawlik oraz Alicja Morawiec – w kategorii do 10 lat, Franciszek Skrzypiec i Małgorzata Kruszewska – w kategorii do lat 8 .

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here