PODZIEL SIĘ

Do wyborów do Parlamentu Europejskiego zostało dokładnie 8 dni. W niedzielę 26 maja zostaną przeprowadzone wybory, w których zdecydujemy kto będzie reprezentował interesy Polski w Unii Europejskiej.

26 maja bełchatowianie głosować będą na kandydatów z okręgu nr 6. obejmującego województwo łódzkie.

Wyborcy otrzymają karty do głosowania, na których znajdą się nazwiska kandydatów z 6 komitetów wyborczych, które wystawiły kandydatów w naszym okręgu. Każdy komitet w wyborach wystawił po 10 kandydatów, którzy ubiegać się będą o mandat do Parlamentu Europejskiego.

Komisja wyborcza wylosowała poszczególne numery list dla komitetów.

Lista nr 1 przypadła Komitetowi Wyborczemu Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy. Lista nr 2 to kandydaci zgłoszeni przez Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia. Trójka przypadła reprezentacji Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Europejska PO PSL SLD N. Zieloni. Lista numer 4 to kandydaci Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Lista nr 5 to nazwiska osób startujących do Parlamentu Europejskiego z Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS. Ostatnią grupę z listy nr 6 stanowią kandydaci Komitetu Wyborczego Wyborców Kukiz’15.  

3 KOMENTARZE

  • Władza zaprowadziła normalność przy głośnej wrzawie odmieńców ,przegranych i chorych ludzi z zawiści czy zazdrości.To,że nie ma biednych dzieci czy 13-ka dla emerytów i wszelka pomoc potrzebującym to nie kupowanie ,to obowiązek władzy.Szkoda tylko,że Tusk i jego zakłamana gwardia tego nie zauważali , dlatego nie wybieramy przegranych i wszystkich nijakich ,chorągiewek i takich którzy chętnie się ślizgają po nie swoim lodzie.Władza ma służyć a nie
   bogacić się kosztem wyborców.

   0

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here