PODZIEL SIĘ

PGE Skra ma kibiców w całej Polsce. W minionym sezonie bełchatowska drużyna również była magnesem dla fanów, i to nie tylko dla tych którzy zawitali na trybuny w hali Energia.

Najwięcej kibiców w wyjazdowym meczu PGE Skry w PlusLidze pojawił się w hali Torwar, gdzie ówcześni mistrzowie Polski mierzyli się ze stołecznym ONICO. Warszawska hala wypełniła się po brzegi, a łącznie na trybunach zasiadło 5372 sympatyków siatkówki. Z prowadzonych statystyk wynika że wielu fanów oglądało również mecze PGE Skry w Rzeszowie (4223) oraz Bydgoszczy (3935).

Łącznie spotkania z udziałem PGE Skry w PlusLidze obejrzało aż 68426 kibiców. 30161 z nich oglądało mecze w hali Energia, a 38265 w spotkaniach wyjazdowych.

Przypomnijmy, że w Bełchatowie najwięcej kibiców przyszło na mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (2460). Warto też dodać, że PGE Skra ustanowiła absolutny rekord frekwencji podczas półfinałowego meczu Ligi Mistrzów z Cucine Lube Civitanova. W łódzkiej Atlas Arenie bełchatowskich siatkarzy wspierało ponad 10 tys kibiców.

źródło: skra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here