PODZIEL SIĘ

Poseł PiS Dariusz Kubiak, który był zaangażowany w kampanie wyborczą Joanny Kopcińskiej zorganizował dzisiaj powyborczą konferencję prasową.


Poseł podziękował za głosy oddane na PiS w naszym regionie, a w szczególności na Joannę Kopcińską, która uzyskała mandat do Parlamentu Europejskiego.


Podczas spotkania za pośrednictwem internetu Joanna Kopcińska podziękowała posłowi Kubiakowi oraz wspierającej go ekipie.

8 KOMENTARZE

 1. rozumiem, że teraz ponoć społeczni i niepolityczny Bełchatów Nasz Dom to członkowie Prawa i Sprawiedliwości 🙂

  3

  2
 2. i po co było udawać Pośle, że podpisujesz współprace ze stowarzyszeniem bo zostałeś o to poproszony. Trzeba było szczerze powiedzieć, TAK jest to moje zaplecze polityczne, mam wokół siebie ludzi, którzy stoją za mną murem. A teraz jak to wygląda?

  3

  3
  • (Wygląda jak przez okno),najpierw się wygłasza o sobie peany a jak przyjdzie do realizacji -klapa. Wyborca wstydzi się przyznać,że głosował na takiego pOsła.

   1

   2
   • Chyba wstydzi się raczej ktoś taki jak ty -bo nie ja. A to, że ty, to rzecz bez znaczenia. Miło nam, że poinformowałeś o tym fakcie świat. Internet mam nadzieję przetrzyma tę ekscytującą wiadomość. Hahaha

    1

    2
    • Ha ha ha ha ekscytująca wiadomość ,jasne że Ty się nie wstydzisz skoro wypisujesz takie bzdety właśnie ,bez znaczenia.Sama głosowałam na posła z Bełchatowa i nie ukrywam ,że miałam nadzieję na większe zaangażowanie -pomyliłam się .Była tylko obecność wśród śmietanki PIS w świetle i mało znaczący lans

     0

     0
 3. No wyglada na to dziewczyno ze jednak sukces 😀a co twoja kandydatka nie przeszła … ooooo
  Tutaj sukces a u Ciebie złość ?to normalne
  Przejdzie ci
  Pracuj nad sobą

  3

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here