PODZIEL SIĘ

Do redakcji zadzwonił mieszkaniec z pytaniem co z fontannami na placu Wolności  i czy przypadkiem nie zapowiadano, że efekt końcowy będzie spektakularny. Tymczasem jak mówi mieszkaniec fontanna jest nijaka i bezbarwna.

Mieszkaniec Bełchatowa, który zadzwonił do redakcji prosił byśmy zainteresowali się tym tematem. Faktycznie zapowiedzi podczas oddawania placu Wolności były takie, że fontanny będą spektakularną i kolorową ozdobą tego miejsca.

Fontanny co prawda są, ale o spektakularnym efekcie nie ma mowy. Kolor pojawia się tylko w jednym miejscu. Jedna dysza na stałe podświetlona jest na czerwono.

Zgłosiliśmy ten problem do urzędu. Otrzymaliśmy zapewnienie, że jeszcze dzisiaj wieczorem w miejsce udadzą się urzędnicy, by zweryfikować otrzymaną informację. Do tej pory nikt bowiem nie zgłaszał problemu fontann do magistratu.  Jeśli informacje potwierdzą się problem zostanie rozwiązany. Mieszkaniec zwrócił uwagę na jeszcze jeden problem na tym placu. Mianowicie płytki chodnikowe ułożone w pewnej odległości od siebie. Jak podkreślił rozmówca niejednokrotnie, mimo rozłożonej trawy między płytkami widzi potykające się i przewracające osoby starsze i dzieci.

  

1 KOMENTARZ

  1. Przy okazałym pomniku ta super fontanna prezentuje się raczej mizernie, ale może jak zacznie działac wszystko to będzie okazale

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here