PODZIEL SIĘ

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach popołudniowych na ulicy Milenijnej. To obwodnica między Kamieniem a Żłobnicą.

Motocykliści jadący tą drogą zderzyli się czołowo. Mimo prowadzonej resuscytacji i wezwania na miejsce pogotowia lotniczego, mężczyzn nie udało się uratować.

Obaj tragicznie zmarli to modzi mężczyźni w wieku około 25-30 lat.

Postępowanie wyjaśniające prowadzone będzie przez policję pod nadzorem prokuratora.

3 KOMENTARZE

 1. W Kleszczowie powinien być zbudowany tor pełnowymiarowy by to motocykliści czy kierowcy mogli się w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach wyszaleć i potrenować technikę jazdy. Lokalizacja idealna dla wszystkich w centrum Polski, każdego tor by zadowolił a dodatkowo gmina by zarobiła bo to dobra inwestycja. Ale nikt o tym nie myśli, tylko narzeka na tych ludzi bo tam jeżdżą… nikt nic na to nie zaradzi, będą jeździć dopóki nie znajdą lepszego miejsca.

  Szkoda kolejnych młodych żyć z pasją do motoryzacji, która ta droga zabrała. Nie pierwszy i nie ostatni to tam wypadek, nie zmieni się nic dopóki nie będzie w okolicy toru z prawdziwego zdarzenia, takiego na którym mogliby ludzie pojeździć z całej Polski. Ewentualnie jazda się skończy kiedy KWB zamknie drogę.

  6

  7
  • Bo w Kleszczowie najważniejsze są tuje, chodniki i solary. Ta gmina pomimo dużych pieniędzy nie jest rozwojowa. Przykro się patrzy jak marnuje się szanse rozwojowe gminy. Mieszkańcy zrozumieją to gdy węgiel się skończy!

   2

   0
 2. Wszyscy wiedzą co motocykliści tam wyprawiają, a nikt nie może z tym nic zrobić. Wystarczy zastosować jakieś progi zwalniające czy zmienic fragmentem nawierzchnie tak by dla samochodu nie była przeszkodą, a motocyklowi uniemożliwiła wejscie w ostry zakręt z dużą prędkością. Ile osób młodych musi jeszcze zginąć by ktoś o tym pomyślał 😪

  3

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here