PODZIEL SIĘ

Konkurs na dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie rozstrzygnięty. Zarząd urzędu marszałkowskiego w przyszłym tygodniu zatwierdzi wyłonioną w drodze konkursu i rekomendowaną kandydaturę.

Już ponad rok bełchatowski szpital nie ma dyrektora, w marcu ubiegłego roku ze stanowiska zrezygnował Paweł Skoczylas. Od tego czasu osoby pełniące obowiązki szefa placówki zmieniały się kilkakrotnie. Był też powołany, a nie wyłoniony w konkursie dyrektor, którego jednak po zmianie władzy w urzędzie marszałkowskim po wyborach samorządowych szybko odwołano. Ostatnim p.o. lecznicy był Witold Tomaszewski.

W marcu tego roku urząd marszałkowski ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie. Ten właśnie rozstrzygnięto. Wyłoniono w nim osobę, która ma być nowym szefem placówki. W przyszłym tygodniu najprawdopodobniej zbierze się zarząd urzędu marszałkowskiego, który zatwierdzi rekomendowaną na to stanowisko osobę.

Do tego czasu nazwisko potencjalnego dyrektora nie będzie podawane publicznie.    

4 KOMENTARZE

  1. Ten cały konkurs to jakieś kompletne nieporozumienie. Zwycięzca na tydzień przed planowaną datą konkursu wiedział już, że wygrał. Nic tylko pogratulować siódmego zmysłu 😝

    3

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here