PODZIEL SIĘ

Pokaz sokolniczy, wielooperacyjnych maszyn leśnych czy spacer po interaktywnej ścieżce ekologicznej „Opowieści Bielika” – to wszystko czekało na mieszkańców naszego powiatu w miniony weekend w Szkółce Leśnej Borowiny.

Nadleśnictwo Bełchatów zaprosiło mieszkańców powiatu na Piknik Rodzinny „Czas w las”. Na uczestników czekało wiele atrakcji – leśnicy zaprosili na pokaz wielooperacyjnych maszyn leśnych a także pokaz sokolniczy. Kto pierwszy raz pojawił się w Szkółce Leśnej Borowiny chętnie spacerował po interaktywnej ścieżce ekologicznej „Opowieści Bielika”.

Spragnieni rywalizacji sportowej mogli wziąć udział w zawodach strzeleckich organizowanych przez Sekcję Strzelectwa Sportowego Iglica. I tu miło nam poinformować, że nasz redakcyjny kolega Piotr Kalle zajął pierwsze miejsce w strzelaniu na czas. Serdecznie gratulujemy celnego oka.

Swoje stoisko mieli także przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej a także bełchatowscy mundurowi, którzy prezentowali policyjny sprzęt, oraz opowiadali o bezpiecznych zachowaniach podczas wakacji. Piknik zakończył się wspólnym ogniskiem połączonym z pieczeniem kiełbasek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here