PODZIEL SIĘ

PGE SKRA Bełchatów w nowy sezon rozgrywkowy wejdzie z nowym sztabem trenerskim. Umowę z klubem podpisał Michał Mieszko Gogol. Pierwszy trener skompletował już swój sztab szkoleniowy.    

Nowy trener PGE SKRY Bełchatów ma 34 lata, za sobą karierę zawodniczą i spore już doświadczenie szkoleniowca. W latach 2008 – 2011 był drugim trenerem AZS Częstochowa, od 2011 do 2016 był statystykiem Asseco Resovia, następnie był drugim trenerem młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 23. Ostatnio prowadził AZS Olsztyn, jest także asystentem trenera Vitala Heynena w reprezentacji Polski.

Nowy szkoleniowiec dobrał swoich współpracowników. Jego asystentem będzie Radosław Kolanek, który jako trener w sezonie 2017/2018 doprowadził młodzieżową drużynę PGE SKRY do zdobycia mistrzostwa kraju.

W nowym sezonie trenerem przygotowania fizycznego PGE SKRY Bełchatów będzie Maciej Michalik. Bez zmian pozostanie skład fizjoterapeutów Tomasz Kuciapiński i Tomasz Pieczko. W drużynie na stanowisku statystyka pozostanie Robert Kaźmierczak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here