PODZIEL SIĘ

Grupa Kapitałowa PGE chce dalej wspierać bełchatowski GKS, ale w innej niż dotychczas formie. Taką odpowiedź otrzymaliśmy od biura prasowego grupy.

Wczoraj wysłaliśmy pytania dotyczące dalszej współpracy Grupy Kapitałowej PGE z bełchatowskim klubem sportowym GKS. Dzisiaj nadeszła odpowiedź. W piśmie czytamy „…mając na uwadze społecznie odpowiedzialne podejście do prowadzonego biznesu, Grupa Kapitałowa PGE, w skład której wchodzą PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna wraz z Elektrownią i Kopalnią Bełchatów, poszukuje nowych rozwiązań związanych z możliwością kontynuacji współpracy oraz wsparcia klubu w celu prowadzenia działalności sportowej. GKS Bełchatów wywodzi się z długoletniej tradycji Miasta Bełchatowa, został utworzony z inicjatywy KWB Bełchatów i do dziś posiada duże grono wychowanków oraz kibiców wywodzących się z bełchatowskiej społeczności lokalnej. Dlatego też GK PGE rozważa zasadność udzielenia wsparcia dla klubu prowadzącego działalność sportową związaną m. in. z rozwojem młodzieży w sekcjach piłkarskiej i zapaśniczej.”

Grupa Kapitałowa nie odniosła się wprost do pytania czy nadal będzie sponsorem tytularnym pierwszej drużyny i czy dla tej grupy przewiduje jakiekolwiek wsparcie.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here