PODZIEL SIĘ

Grupa Kapitałowa PGE chce dalej wspierać bełchatowski GKS, ale w innej niż dotychczas formie. Taką odpowiedź otrzymaliśmy od biura prasowego grupy.

Wczoraj wysłaliśmy pytania dotyczące dalszej współpracy Grupy Kapitałowej PGE z bełchatowskim klubem sportowym GKS. Dzisiaj nadeszła odpowiedź. W piśmie czytamy „…mając na uwadze społecznie odpowiedzialne podejście do prowadzonego biznesu, Grupa Kapitałowa PGE, w skład której wchodzą PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna wraz z Elektrownią i Kopalnią Bełchatów, poszukuje nowych rozwiązań związanych z możliwością kontynuacji współpracy oraz wsparcia klubu w celu prowadzenia działalności sportowej. GKS Bełchatów wywodzi się z długoletniej tradycji Miasta Bełchatowa, został utworzony z inicjatywy KWB Bełchatów i do dziś posiada duże grono wychowanków oraz kibiców wywodzących się z bełchatowskiej społeczności lokalnej. Dlatego też GK PGE rozważa zasadność udzielenia wsparcia dla klubu prowadzącego działalność sportową związaną m. in. z rozwojem młodzieży w sekcjach piłkarskiej i zapaśniczej.”

Grupa Kapitałowa nie odniosła się wprost do pytania czy nadal będzie sponsorem tytularnym pierwszej drużyny i czy dla tej grupy przewiduje jakiekolwiek wsparcie.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here