PODZIEL SIĘ

4 promile alkoholu miała 36-letnia kobieta, która opiekowała się swoim 7-tygodniowym synem. W domu w tym czasie był również ojciec dziecka. 25-latek również był pod wpływem alkoholu.

O pijanej matce i ojcu pod wpływem alkoholu, którzy opiekowali się 7-tygodniowym synem zawiadomiła policję kuratorka sądowa.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce zastali zgłaszającą, oboje rodziców, którzy już wcześniej mieli ograniczoną władzę rodzicielską nad dzieckiem i śpiące niemowlę.

Wezwano pogotowie ratunkowe. Chłopczyk przewieziony został do szpitala w Bełchatowie. Jak poinformowała rzecznik prasowa placówki Katarzyna Babczyńska, dziecko jest w dobrym stanie i nie wymaga dalszej hospitalizacji, mimo to nadal przebywa na oddziale pediatrii.

O sprawie poinformowany został Sąd Rodzinny i kurator. Teraz o losie 7-tygodniowego dziecka zadecyduje wymiar sprawiedliwości.

Rodzice dziecka muszą również liczyć się z możliwością postawienia im zarzutów narażenia na utratę zdrowia lub życia swojego 7-tygodniowego syna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here