PODZIEL SIĘ

Kilku mieszkańców gminy Bełchatów chce doprowadzić do odwołania wójta Konrada Koca. Niebawem zaczną zbierać podpisy mieszkańców pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum.

Wśród osób, które chcą doprowadzić do referendum w sprawie odwołania wójta Konrada Koca jest Krzysztof Maziarz. Przedstawił w redakcji listę oczekiwań i zarzutów do obecnej władzy. Liczy ona 12 punktów.

W świetle prawa referendum w sprawie odwołania wójta można przeprowadzić po upływie minimum 10 miesiącach od momentu powołania na stanowisko.

Próbowaliśmy skontaktować się z wójtem, by odniósł się do zamiaru przeprowadzenia referendum. Osoba odpowiedzialna za kontakt z mediami odpowiedziała, że na pytania wójt odpowie podczas poniedziałkowej konferencji.

13 KOMENTARZE

 1. Bez przesady -każdy powinien dostać szansę żeby się wykazać p.Wójt robi co może ,poczekajmy cierpliwie .Na odwołanie zawsze będzie czas, a przed nami bardzo nie popularne zwolnienia ,czekamy na gruntowne oczyszczenie przedpola z rozmachem i przytupem , wszak to priorytet.

  3

  9
  • Czytając komentarz mam wrażenie że Pani jest bliskim współpracownikiem Koca i załapie się na następne oczyszczanie przedpola z przytupem czego z całego serca życzę Pani i innym sympatykom wójta. Jak długo można dawać szansę tej władzy, która nic nie robi oprócz szukania haków na poprzedniego wójta i powtarzając jak bardzo zadłużył gminę a oni biedni nic nie wiedzieli pchając się do władzy. Na razie wspaniała ekipa wójta zafundowała nam ogromne podwyżki za śmieci i podatku adjacenckiego, oraz pomoc złodziejom wyłączając światło w nocy. Mamy czekać jak zniszczą gminę doszczętnie. To są bardzo mściwi ludzie.

   6

   3
   • A gdzie byłeś Piotrze przez 8 lat czy tylko przytakiwałeś Ładziakowi ,jakoś nie zauważyłam wpisu sprzeciwu. Nie jestem bliskim współpracownikiem p. Koca i nie grozi mi załapanie ,ale Ty z pewnością boisz się przytupu i dlatego z taką determinacją podkreślasz że „pchali się do władzy”.Też mogłeś się pchać i pokazać swoje umiejętności.Nie bronię p. Koca ale wiem,że bałaganu trudno się pozbyć ,dlatego cierpliwości.Pan Koc to wykształcony człowiek-doktor ,ale proza życia to wyzwania których nie rozwiązuje się przy pomocy czarodziejskiej różdżki jak to się p. Ładziakowi wydawało.

    1

    6
 2. Wójta, który próbuje ratować gminę, w każdy możliwy sposób lepiej odwołać, a przywrócić tego, który do sytuacji doprowadził, tego chcecie? Niech przyjdzie i zaciąga kolejne zobowiązania. Super. Gratuluje pomysłu – pozazdrościć! :-/

  3

  8
 3. Brawo Panie Krzysztofie, nareście ktoś odważny się znalazł aby tą sprawę rozwiązać. Popieramy Pana, jest bardzo dużo zwolenników przeprowadzenia referendum w gminie. Ludzie mają już dość tych rządów!!!

  10

  5
 4. A szanowny Pan sam chce zostać wójtem, czy może na (p)osla się szykuje? Wszyscy i tak Pana utożsamiaja z poprzednim wójtem, ciekawe jak Pan będziesz się czul, jak poprzedni wójt zaraz wyrok wykąpie? A obecny Pan Wójt to powinien chyba zerknąć czy jakieś faktury są w gminie otrzymane od tego Pana przedsiębiorcy.

  2

  6
 5. Ten Pan co mów o odwołaniu zarzucając to i owo – proponuje najpierw pozyskać właściwe informacje. Ludzi, przecież, każdy z Was może wystąpić z wnioskiem o info publiczne do gminy, zapytajcie w sprawie tego o czym mówi ten Pan z ekranu.

  0

  5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here