PODZIEL SIĘ

To spektakularna dyscyplina, która łączy pływanie, kolarstwo i bieg. Wymaga od zawodników dużej wytrzymałości i sprawności. W Bełchatowie już po raz trzeci w najbliższą niedzielę ścigać się będą triathloniści.    

Organizowane w Bełchatowie zawody Triathlonowe przyciągają zawodników z całej Polski. Impreza rozpocznie się na zbiorniku Słoku od pływania. Następnie zawodnicy przesiądą się na rowery i ścigać się będą w kierunku elektrowni i z powrotem do Bełchatowa, gdzie rozegrany zostanie ostatni etap – bieg.

Tak duża impreza to olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne i wiąże się z utrudnieniami w ruchu. Jak podaje organizator  w godz. 8:00 – 13:30 całkowicie wyłączona z ruchu zostanie droga powiatowa od skrzyżowania drogi wojewódzkiej 484 poprzez Rząsawę, Słok – Młyn aż do skrzyżowania w Dąbrowie.

W godz. 10:30 – 14:00 całkowicie wyłączony z ruchu zostanie pas drogi wojewódzkiej 484 na odcinku do ulicy Armii Krajowej w Bełchatowie oraz ulice Armii Krajowej do Goethla, Staszica od Goetla do Okrzei, Okrzei, Kwiatowa aż do Placu Narutowicza.

W godz. 11.00 – 16.30 całkowicie z ruchu wyłączone zostanie centrum miasta: ulica Lecha i Marii Kaczyńskich oraz ulica Czyżewskiego od ronda Lecha i Marii Kaczyńskich w kierunku miejscowości Dobiecin na odcinku 2,6 km.

W związku z zamknięciem wyżej wymienionych ulic oraz dróg nastąpią również utrudnienia na ulicach prostopadłych do nich. Ruchem będą kierować osoby uprawnione.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here