PODZIEL SIĘ

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o planie przeprowadzenia referendum w Gminie Bełchatów, w którym mieszkańcy mieliby zdecydować o tym, czy odwołać czy pozostawić na stanowisku obecnego wójta. Dzisiaj Konrad Koc skomentował te plany.

11 KOMENTARZE

 1. Prosimy o konkrety Panie Wójcie -Co takiego udało się Panu zrobić a co jest jeszcze w planie realizacyjnym.Wszyscy wiemy że zatrudnienie kipi ,jasne że nie jest to popularna sprawa ,ale to są nasze pieniądze na utrzymywanie zbędnych urzędników i każdy miesiąc przynosi ogromne straty..Pamiętam czasy ,kiedy nie stać było gminy na utrzymywanie Wójta ,zastępował Wójta sekretarz i jedna urzędniczka prowadząca kartoteki i dali radę. Obecnie zjadamy własny ogon a to już utopia.

  6

  6
 2. Z tego co powiedzial wojt nic nie wynika.Osoby zbedne dla wojta czy urzedu? na ich miejsce zatrudniono nowe osoby czy bardziej kompetentne? Pana zdaniem osoba szkodzi gminie a zdaniem kogos innego pietnujaca zle praktyki w urzedzie.Panie wojcie nie jest piekne to co jest piekne tylko co sie komu podoba.Ja tez uwazam ze jesli do referendum dojdzie to dojdzie i juz ale ludzi nie nalezy obrazac.

  2

  2
 3. Taki z niego Pan Dr że nie umie się wysłowic. Tak na prawde nie odpowiedział nic konkretnego na zadane pytanie! Kiepsko….

  4

  3
  • Bez przesady „Obywatelu”, zdecydowanie muszę stanąć po stronie p. Wójta ,spraw bieżących nawet pomniejszych jest dużo i nie każda taka sprawa nadaje się na forum.To nie znaczy ,że nic nie robi.Trzeba było spróbować zapisać się na specjalną audiencję do p. Ładziaka -zawsze było jakieś „Ale”.Oczekujemy od p. Koca ,żeby tak zorganizował pracę w U.G. żeby urzędnik wiedział jak rozwiązać problem ,bez zbędnego kluczenia i obarczania petenta dodatkowymi kłopotami.Urzędnik musi odpowiadać za swoje błędy a już nie do pomyślenia jest, żeby za błąd urzędnika obciążać petenta.To my płacimy podatki i utrzymujemy takich urzędników,dlatego wymagania są bezsprzecznie uzasadnione.

   1

   12
 4. dla mnie to wójt wykpił pomysłodawców, a to nieładnie, w końcu jest z wyboru mieszkańców, i nawet przeciwnikom należy się szacunek i zabrakło mi chęci spotkania się z pomysładowcami i przedyskutowania problemów, zamiast tego wyśmiał ich. Określę to tak – brak klasy, a po przegranych kolejnych wyborach mocna zetknie się z rzeczywistością . politykiem sie bywa, wójtem też, a klase to sie labo ma albo nie ma…

  3

  0
  • Szanowny Komentatorze z pewnością pomyliłeś klasę z inteligencją.Klasa to pewien poziom od mody, po styl bycia i maniery.Natomiast inteligent powinien mieć umiejętność przewidywania każdej sytuacji i dlatego trudno o inteligentnych ludzi ,ponieważ wykształcenie nie zawsze świadczy o inteligencji , mamy inteligencję wrodzoną i nabytą . Inteligencją wrodzoną charakteryzują się ludzie ,którzy mają wszechstronne zainteresowania i nieustannie poszerzają horyzonty.

   0

   3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here