PODZIEL SIĘ

Chcemy ugruntować swoją pozycję w Fortuna 1 Lidze, wchodzimy odważnie do tych rozgrywek, nie mamy żadnych obaw, będziemy chcieli cieszyć się grą w tej lidze, podkreśla przed pierwszym meczem trener „Brunatnych” Artur Derbin.

Pierwsza drużyna GKS Bełchatów od początku tygodnia przygotowuje się do meczu ze Stomilem Olsztyn, którym zainauguruje nowy sezon rozgrywkowy w Fortuna I Lidze.

Dzisiaj giekaesiacy pracowali na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu, podobnie będzie w czwartek do południa – natomiast po południu przedstawiciele drużyny wraz ze sztabem zobaczą się z kibicami w Sali VIP w trybunie północnej Stadionu Miejskiego na tradycyjnym przedsezonowym spotkaniu. Będzie to świetna okazja do poznania nowych zawodników, a także porozmawiania na spokojnie z drużyną o atmosferze w szatni i planach na najbliższy sezon po powrocie do Fortuna 1 Ligi.

W piątek przedmeczowy rozruch zaplanowano na boisku nr 2 w porze rozpoczęcia meczu – po południu natomiast GKS Bełchatów spotka się z sympatykami klubu przy MCK PGE Gigantach Mocy gdzie zaplanowano prezentację drużyny oraz Piknik Rodzinny.

źródło: gksbelchatow.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here