PODZIEL SIĘ

Przed miłośnikami „Brunatnej” drużyny IX edycja Pikniku Rodzinnego z GKS Bełchatów połączona z Prezentacją Drużyn.

To wyjątkowe wydarzenie organizowane dla kibiców i zawodników „Brunatnych” przez górniczy klub, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów, odbędzie się w piątek 26 lipca na Placu Narutowicza. Początek wspólnej zabawy o godz. 18:00.

Plac Narutowicza będzie tętnił energią „Brunatnych” oferując mnóstwo darmowych atrakcji od dmuchanych zjeżdżalni po watę cukrową, konkursy i ciekawe występy. Mamutowe Disco, mini boiska do piłki nożnej i spotkanie z zawodnikami wszystkich drużyn GKS Bełchatów to najważniejsze atrakcje, jakie czekają na sympatyków bełchatowskiego klubu.

Szczególną prezentację przygotują zapaśnicy GKS Bełchatów, którzy na wielkiej macie przedstawią tradycyjny trening, będzie można również obejrzeć pokazy innych sztuki walki. Punktem kulminacyjnym Pikniku będzie oczywiście tradycyjne wyjście na główną scenę pierwszej drużyny, poprzedzone prezentacją wszystkich roczników sekcji piłkarskiej oraz sekcji zapasów. Po oficjalnej prezentacji kibice będą mieli czas na tradycyjne selfie z ulubionym zawodnikiem czy rozmowę o nowym sezonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here